ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان

همه باشیم برای امام حسین

امام حسینی که برای همه است

مردم نقش اصلی را در میزبانی زائران پاکستانی برعهده دارند

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: اربعین حرکت عظیم مردمی است و مردم نقش اصلی در میزبانی از زائران پاکستانی اربعین حسینی(ع) را برعهده دارند و پای کار هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، محمد کرمی در نشست ستاد اربعین حسینی(ع) استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: اربعین حرکت عظیم مردمی است و مردم نقش اصلی در میزبانی از زائران پاکستانی اربعین حسینی(ع) را برعهده دارند و پای کار هستند، بنابراین دستگاه‌های اجرایی کار را برای این حرکت عظیم تسهیل کنند‌.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: باید شرایط را با استفاده از ظرفیت‌های مختلف از جمله ظرفیت‌های مردمی برای جابه‌جایی زائران حسینی از مرز «ریمدان» فراهم کنیم.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدا تا انتهای این کار باید مردمی باشد چرا که این امر موجب افزایش بازدهی و موفقیت بیشتر می‌شود.

کرمی با بیان اینکه زائران پاکستانی از دو مرز ریمدان و میرجاوه وارد کشور می‌شوند، ادامه داد: باید مشکلات با پیگیری حل شود تا خدمات بهتری به زائران حسینی(ع) ارائه شود.

استاندار سیستا‌ن‌ و بلوچستان تصریح کرد: برای جابه‌جایی زائران حسینی حمل و نقل لازم تدارک دیده شده و هم‌اکنون نیز زائران در حال تردد هستند.

استاندار سیستان و بلوچستان بیان داشت: امام حسین(ع) تا آخرین لحظه برای هدایت جامعه اسلامی و امت جدشان رسول خدا(ص) تلاش کرد و در این راه از تمام هستی خود گذشت. یکی از اهداف امام حسین(ع) از قیام عاشورا اجرای فرمان الهی بود.

اسکرول به بالا