ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان

همه باشیم برای امام حسین

امام حسینی که برای همه است

خدمت جامعه کار و تولید سیستان و بلوچستان به زائران پاکستانی اربعین

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، خلیل احمد سلامی اظهار کرد:  امسال با توجه به پیش بینی افزایش ورود زائرانی که از کشور دوست و برادر پاکستان به قصد شرکت در مراسم اربعین حسینی به عراق سفر می کنند در استان وجود داشت، جامعه کار و تولید وظیفه خود دانست تا در کنار سایر گروه های مردمی، به استقبال زوار عزیز بشتابد و در این راه خدمت رسانی کند.

وی افزود: بدین منظور دو موکب مزین بنام سردار سرافراز اسلام، شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای  جامعه کار و تولید در زائرسرای امام رضا (علیه السلام ) زاهدان و میرجاوه برپا شد تا جامعه کار و تولید استان به امر پذیرایی و خدمت رسانی از زائران پاکستانی اربعین حسینی بپردازند.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان ادامه داد: در این دو موکب علاوه بر خدمات پذیرایی و توزیع غذای گرم، خدماتی به افراد توان خواه نیز در مدت حضور در زائرسرا ارائه می شود.

سلامی گفت: امام حسین (ع) به همه ما درس آزادگی و انسانیت داد و متعلق به قشر، دین و مذهب خاصی نیست؛ بلکه به تمام آزادی‌خواهان جهان تعلق دارد.

وی تاکید کرد: خدمت به زوار امام حسین (علیه السلام) برای مردم سیستان و بلوچستان افتخار بزرگی است و همه ما باید این فرصت خدمت را یک موهبتی برای کسب رضایت خداوند بدانیم.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: زائران پاکستانی پس از طی مسیرهای طولانی و مشقت‌های فراوان خود را برای زیارت به ایران می‌رسانند و امروز خدمتگزاری به آنان اجر و پاداش فراوانی دارد.

اسکرول به بالا