ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان

همه باشیم برای امام حسین

امام حسینی که برای همه است

اعزام پروازی ۴۰۲ زائر پاکستانی از زاهدان به اهواز

مدیرکل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با آغاز حرکت زائران اربعین حسینی، پروازهاب فوق‌العاده ویژه اربعین در فرودگاه بین‌المللی زاهدان برقرار شده و تاکنون ۴۰۲ زائر پاکستانی به صورت پروازی به اهواز اعزام شده‌اند.

مهدی خسروی بنجار در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان اظهار داشت: پروازهای فوق‌العاده اربعین فرودگاه بین‌المللی زاهدان به منظور تسهیل تردد زائران پاکستانی اربعین حسینی از 6 شهریورماه برقرار شده و تاکنون دو پرواز از فرودگاه زاهدان به اهواز انجام شده است.

مدیرکل فرودگاه‌های استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه این اقدام با پیگیری استاندار در دستور کار قرار گرفته تا زائران پاکستانی با پرواز راهی کربلای معلی شوند، ادامه داد: در اولین پرواز صبح روز ششم شهریورماه 192 زائر پاکستانی و دومین پرواز روز گذشته 210 زائر پاکستانی از فرودگاه زاهدان به فرودگاه اهواز منتقل شدند تا از آنجا جهت شرکت در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی به کربلا بروند.

وی خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی هایی صورت گرفته تا این پروازها از دو شهرستان زاهدان و چابهار انجام شود و سفر زائران گرامی پاکستانی برای رسیدن به کربلی معلی را تسهیل کند.

اسکرول به بالا