ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان

همه باشیم برای امام حسین

امام حسینی که برای همه است

پرواز فوق‌العاده در مسیر چابهار ـ اهواز برای زائران اربعین ‌برقرار شد

معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار گفت: پرواز هواپیما فوق العاده در مسیر چابهار – اهواز به منظور تسهیل در سفر زائران اباعبدالله در ایام اربعین برقرار شد تا خدمتی برای مردم عاشق حسینی انجام شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان به نقل از استانداری جواد سپاهی اظهار داشت: برای تسهیل سفر عاشقان ابا عبدالله الحسین(ع) برای حضور در مراسم پیاده روی اربعین با برنامه ریزی، نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و استاندار مسیر پروازی چابهار – اهواز برقرار شد.

وی افزود: روزانه نزدیک به پنج هزار زائر از طریق مرز ریمدان وارد کشور می‌شوند که جابجایی عاشقان اباعبدالله الحسین با اتوبوس به اهواز دچار مشکلاتی شده بود اما با برقراری این پروازها جابجایی این عزیزان تسهیل و از بار ترافیکی جاده‌ای کاسته می‌شود.

فرماندار چابهار از خدمات رسانی به زائران توسط مردم قدردانی کرد و گفت:برپایی موکب‌های مردمی برای پذیرایی زائران، همراهی میهمانان در چابهار توسط خود مردم، نقطه عطفی در این عشق وارادت دلدادگان است.

وی اظهار امیدواری کرد که زمانی که خود مردم در حال برنامه‌ریزی در بهترین میزبانی از زائران هستند بهترین خدمات رسانی انجام خواهد گرفت.

سپاهی گفت: روزانه 2 پرواز برای زائران به مقصد فرودگاه اهواز از فرودگاه چابهار ـ کنارک انجام می‌شود.

اسکرول به بالا