ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان

همه باشیم برای امام حسین

امام حسینی که برای همه است

تمدید ثبت نام خادمین اربعین ‌در نقاط مرزی سیستان و بلوچستان تا ۱۰ شهریور

مسئول ستاد مردمی اربعین حسینی سیستان و بلوچستان گفت: ثبت نام خادمین جهت ارائه خدمات به زائرین در مواکب و نقاط مرزی تا ۱۰ شهریور ماه تمدید شد.

رضا بختیاری در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در زاهدان اظهار داشت: برای خدمات رسانی بهتر به زائران پاکستانی اربعین حسینی برای کسانی که تمایل به همکاری به عنوان خادم داشته اند فراخوان داده شده تا در سایت 40054.ir ثبت نام کنند که این زمان تا 10 شهریور تمدید شد.

مسئول ستاد مردمی اربعین حسینی سیستان و بلوچستان ادامه داد: علاوه بر این با تمام افرادی که سال گذشته در این ایام برای خدمت به زائران در مرزها بوده اند تماس گرفته شده که در صورت تمایل امسال نیز در این رویداد شرکت کنند.

وی با اشاره بر اینکه مشتاقان زیادی امسال برای حضور در مرزهای ورودی زائران پاکستانی ثبت نام کرده اند عنوان کرد: در این بین بیشترین خدام کارمندان بوده اند که با توجه به شرایط سخت تردد آنها به مرزها مقرر شد پس از بررسی وضعیت رفت و آمد از آنها دعوت به همکاری شود.

وی تصریح کرد: پس از ثبت نام و ساماندهی خدام برخی از آنها درخواست داشته اند صبح ها به مرز اعزام و تا ظهر به زاهدان برگردند که با توجه به هزینه بر بودن و شرایط سخت رفت و آمد این امر امکان پذیر نیست.

وی گفت: خدامی به مرز میرجاوه اعزام می‌شوند که حداقل بتوانند بیش از سه روز در مرز بمانند البته تعدادی از خدام که به مرز رفته اند و داوطلب شده اند تا پایان اربعین در آن محل بمانند.

وی با اشاره به حضور خدام شهرستانی که از دیگر نقاط کشور برای خدمت به زائران اربعین حسینی به مرزهای استان آمده اند خاطرنشان کرد: وعده های غذایی، حمل و نقل و همچنین محل استراحت آنها به صورت مجزا تدارک دیده شده که تاکنون در این زمینه مشکلی گزارش نشده است.

اسکرول به بالا