ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان

همه باشیم برای امام حسین

امام حسینی که برای همه است

ورود بیش از ۱۷ هزار مسافر پاکستانی از طریق پایانه مرزی میرجاوه در سیستان و بلوچستان

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، ایوب کرد از مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از ورود ۱۷ هزار و ۶۰۸ نفر مسافر به کشور از طریق پایانه مرزی میرجاوه درشمال این استان طی بازه ی زمانی ۲۱ تیرماه تا ۳ شهریور ۱۴۰۲ خبر داد که این میزان حاکی از افزایش ۱۶۱ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

وی با بیان اینکه جابجایی این تعداد مسافر توسط ۳۶۰ دستگاه اتوبوس ایرانی و ۷۹ دستگاه اتوبوس پاکستانی به مقاصد شهر های زیارتی ،صورت گرفته است اظهار کرد: ۱۴ هزار و ۳۹۶ نفر نیز به صورت پیاده از طریق پایانه مرزی میرجاوه وارد کشور شدند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان  گفت: این  اداره کل بابهره گیری از تمام ظرفیت های موجود برای خدمات رسانی مطلوب تر به زائران اربعین حسینی استفاده می کند.

این مسئول ادامه داد: تکمیل سالن مسافری درپایانه مرزی میرجاوه ،افزایش گیت های ورود و خروج ، کلیه امکانات رفاهی شامل سیستم های سرمایشی و استقرار در زائر سرای امام رضا(ع) این پایانه از جمله اقدامات صورت گرفته در این پایانه مرزی جهت رفاه زائرین ورودی به کشور می باشد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تمام تلاش مجموعه سازمان راهداری با همکاری دیگر نهادها و ارگان ها تسهیل در تردد زائران و سلامت و خدمات رسانی مطلوب و شایسته به زائران اربعین حسینی(ع) است.

اسکرول به بالا