ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان

همه باشیم برای امام حسین

امام حسینی که برای همه است

هماهنگی لازم برای حمل و نقل زائران پاکستانی انجام شد

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: برنامه‌ریزی و هماهنگی لازم برای سفرهای هوایی، تهیه اتوبوس و ون از استان‌های همجوار، سفرهای ریلی و انتقال زوار با خودروهای شخصی صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، محمد کرمی در جلسه ستاد اربعین حسینی(ع) که در محل پایانه مرزی «ریمدان» برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به توافقات صورت گرفته با کشور پاکستان در زمینه جابه‌جایی زوار برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های لازم با نیروی هوایی ارتش، ستاد کل و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام شده است.

استاندار سیستا‌ن‌ و بلوچستان افزود: برنامه‌ریزی و هماهنگی لازم برای سفرهای هوایی، تهیه اتوبوس و ون از استان های همجوار، سفرهای ریلی از طرف استان کرمان و انتقال زوار با خودروهای شخصی صورت گرفته است.

 وی نسبت به کنترل ورود و خروج وسایل نقلیه، ساماندهی جابجایی زوار و انتقال زوار به محض ورود به استان و راهنمایی زواری که قصد سفر به شهرهای قم و مشهددارند، تاکید کرد.

کرمی با تاکید بر برگزاری روزانه جلسات اربعین به منظور پیگیری جدی کارها بیان داشت: آمار دقیق ورود و خروج زوار، وسایل نقیله در حال تردد و مایحتاج مورد نیاز روزانه زوار بررسی شود.

استاندار سیستا‌ن‌ و بلوچستان گفت: شاهد جلوه‌های زیبای حضور خادمان از مجموعه‌های نظامی، بهداری ها، موکب‌های مردمی و حضور پررنگ برادران اهل سنت و تشیع در کنار هم به عشق اباعبدالله الحسین(ع) در پذیرایی از زوار اربعین حسینی هستیم.

وی گفت: هنگامی که انسان تسلیم پروردگار شود در اوج آزادگی است و حضرت اباعبدالله الحسین(ع) با عشق به پرودگار به عزت و عظمت رسید.

کرمی بیان کرد: دعای عرفه توحید محض است و واقعه کربلا درس آزادگی، معرفت، شجاعت، ایثار و از خود گذشتگی را به جهانیان می‌دهد.

اسکرول به بالا