ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان

همه باشیم برای امام حسین

امام حسینی که برای همه است

غربالگری و پایش ۱۰ هزار زائر پاکستانی در مرز «ریمدان»

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر از استمرار ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به زائرین اباعبدالله الحسین(ع) و غربالگری و پایش ۱۰ هزار زائر پاکستانی در مرز «ریمدان» خبر داد.

صالح الدین بویا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ایرانشهر با اشاره به استمرار ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به زائرین اباعبدالله الحسین(ع) در پایانه مرزی «ریمدان» در جنوب استان سیستان و بلوچستان، از ورود 3 هزار و 306 زائر در یک روز از پایانه مرزی ریمدان به کشورمان خبر داد و اظهار داشت: 3 هزار و 295 نفر از این تعداد واکسیناسیون را دریافت کردند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر بیان کرد: بازدیدها از اماکن اقامتی و تهیه و طبخ غذای زائرین به‌صورت جدی توسط پرسنل دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر که شهرستان‌های جنوب استان را تحت پوشش قرار داده، انجام می‌شود.

وی افزود: در حال حاضر چهار تیم بهداشتی و درمانی در ورودی مرز ریمدان در جنوب استان مستقر هستند و خدمات کامل به زائرین پاکستانی ارائه می‌کنند.

بویا بیان کرد: حدود 10 هزار زائر پاکستانی از ابتدای ماه محرم تاکنون از مرز ریمدان وارد کشور شده‌اند و همه این افراد غربالگری و پایش سلامت را دریافت کرده‌اند.

اسکرول به بالا