ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان

همه باشیم برای امام حسین

امام حسینی که برای همه است

افزایش ۱۶۱ درصدی ورود زائران پاکستانی اربعین از ‌مرز میرجاوه

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از افزایش ۱۶۱ درصدی ورود زائران پاکستانی اربعین حسینی از طریق مرز میرجاوه به این استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

ایوب کرد در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در زاهدان اظهار داشت: تاکنون نزدیک به 18 هزار زائر پاکستانی برآب اعزام به کربلای معلی از طریق مرز میرجاوه وارد این استان شده اند.

 مدیرکل راهداری و حمل و نقل سیستان و بلوچستان ادامه داد: براساس امارهای ارائه شده ورود زائران پاکستانی نسبت به مدت مشابه سال گذشته 161 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه جابه‌جایی این زائران توسط 360 دستگاه اتوبوس ایرانی و 79 دستگاه اتوبوس پاکستانی به مقاصد شهرهای زیارتی، صورت‌گرفته است عنوان کرد: علاوه بر این 14 هزار و 369 نفر نیز به‌صورت پیاده از طریق پایانه مرزی میرجاوه وارد کشور شده اند.

وی افزود: تکمیل سالن مسافری در پایانه مرزی میرجاوه، افزایش گیت‌های ورود و خروج، تمامی امکانات رفاهی شامل سیستم‌های سرمایشی و استقرار در زائر سرای امام رضا (ع) این پایانه از جمله اقدامات صورت‌گرفته در این پایانه مرزی جهت رفاه زائران ورودی به کشور بوده است

اسکرول به بالا