ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان

همه باشیم برای امام حسین

امام حسینی که برای همه است

خبر مهم برای زائران اربعین متقاضی گذرنامه

خبر مهم برای زائران اربعین متقاضی گذرنامه

اقتصادنیوز: معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران گفت: زمان صدور و توزیع گذرنامه برای اربعین حسینی در استان تهران به حداقل رسیده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، محسن نایبی ظهر شنبه در حاشیه بازدید از فرآیند توزیع گذرنامه‌های اربعینی زائرین در منطقه پستی جنوب غرب استان تهران که با حضور سادات مدیرکل امنیتی استانداری تهران انجام شد در جمع خبرنگاران با اشاره به در پیش بودن اربعین حسینی و همچنین گرامیداشت هفته دولت با تشکر از همکاران شرکت پست اظهار داشت: با همت همکاران و فعالیت شبانه روزی، گذرنامه‌ها صادر و با کمترین زمان توزیع می‌شود.

وی افزود: گذرنامه‌ها با سرعت ارسال می‌شود، هر چند صدور گذرنامه در طول سال انجام می‌شود ولی در مقطع اربعین فعالیت همکاران پست مضاعف می‌شود و تلاش می‌شود راهپیمایی بزرگ اربعین به همت همه انجام شود.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران عنوان داشت: طبق اعلام مدیرکل اداره پست استان تهران روزانه ۸۰ تا ۱۰۰ هزار گذرنامه عادی و زیارتی ارسال می‌شود و صدور گذرنامه تا روز اربعین در دو حوزه به صورت شبانه روزی بوده و در مرکز تهران به صورت ۲۴ ساعته، در مراکز استان‌ها تا ۴۸ ساعت و در شهرستان‌ها تا ۷۲ ساعت تحویل داده می‌شود.

اسکرول به بالا