ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان

همه باشیم برای امام حسین

امام حسینی که برای همه است

توزیع ۳۳۷ تن کالای اساسی بین موکب‌های اربعین سیستان و بلوچستان

سیدمحمدرضا سیدحسینی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان اظهار داشت: با توجه به نزدیکی ایام اربعین حسینی و خصوصاً ورود زوار اربعین حسینی از کشورهای همسایه از مرزهای سیستان وبلوچستان، بیش از 337 تن کالاهای اساسی شامل مرغ منجمد، برنج، شکر، آردو نان از طریق سازمان جهاد کشاورزی استان تأمین شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان افزود: توزیع کالاهای اساسی با هماهنگی ستاد عتبات عالیات بین موکب‌های درون و برون مرزی استان سیستان و بلوچستان در حال انجام است.

خدمات‌رسانی موکب مرزداران به دلدادگان امام حسین( ع ) در گذرگاه‌های مرزی

فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم از بر پایی موکب «عزاداران حسینی مرزیانی» در مقابل پایانه‌های مرزی میرجاوه و ریمدان با هدف ارائه خدمات به عزاداران، دلدادگان و عاشقان پاکستانی حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) خبر داد.

سردار رضا شجاعی گفت: پایانه‌های مرزی در کنار انجام هدفمند و تاثیرگذار ماموریت‌های خود با محوریت تامین آرامش سفر و انتظام‌بخشی به عبور و مرور، با برپایی موکب عزاداران در خدمت محبان و عاشقان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) است.

وی با اشاره به برپایی دو موکب عزاداران توسط مرزبانان استان سیستان و بلوچستان افزود: این موکب‌ها در مقابل گذرگاه‌های مرزی میرجاوه و ریمدان برپا شده‌اند و در قالب آنها پذیرایی، استقبال و اسکان از عزاداران عبدالله الحسین(ع) انجام می‌شود.

اسکرول به بالا