منوی دسته بندی

شوق خدمت‌رسانی به زائران پاکستانی اربعین در میان مردم سیستان و بلوچستان

مسئول ستاد مردمی استقبال از زائران پاکستانی در پایانه مرزی میرجاوه از شوق خدمت‌رسانی مردم سیستان و بلوچستان به زائران پاکستانی اربعین حسینی خبر داد.

جواد آقالو حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در میرجاوه اظهار داشت: شوق خدمت‌رسانی به زائرین پاکستانی اربعین در میان مردم سیستان و بلوچستان بسیار زیاد است که این موضوع جای خرسندی دارد و ما منتظریم تا شرایط حضور این زائران عزیز در کشور پاکستان فراهم شود و ما شاهد حضور تعداد بیشتری از این عزیزان در استان باشیم.

مسئول ستاد مردمی استقبال از زائرین پاکستانی در پایانه مرزی میرجاوه ضمن ابراز خرسندی از فراهم شدن شرایط خدمت‌رسانی به زائران اباعبدالله(ع) در استان سیستان و بلوچستان, بیان کرد: موکب‌های مردمی و سازمانی متعلق به نهادهای مختلف مستقر در مرز میرجاوه آمادگی کامل برای استقبال از زائرین دارند.

وی افزود: تمهیدات لازم برای خدمت‌رسانی به این زائران عزیز فراهم شده و با حضور خادمین مختلف، خدمات متنوعی از قبیل اسکان، خدمات بهداشتی، فرهنگی، حمل و نقل و … در حال انجام است.

آقالو حسینی گفت: برنامه های فرهنگی مختلف با رویکرد تعمیق فرهنگ انقلاب اسلامی در موکب ها ارائه شده که این اقدامات تاثیر بسیاری بر زائرین داشته است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به سیل اخیر که در کشور پاکستان رخ داده، امسال شاهد حضور تعداد کمتری از زائرین هستیم و همین مسئله موجب شده موکب‌های مستقر در شهر زاهدان از ما خواهش کنند تا ما خدمت‌رسانی به زائرین را سمت آنان سوق دهیم.

مسئول ستاد مردمی استقبال از زائرین پاکستانی در پایانه مرزی میرجاوه در ادامه افزود: شعار «ما ملت امام حسینیم» به حمدالله هر روز بیشتر میان مردم ما گسترش پیدا می‌کند و شوق و اشتیاق مردم برای خادمی اهل بیت(ع) بیشتر می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم مردم ما از رزق و روزی معنوی خدمت‌رسانی به زائرین اباعبدالله(ع) بتوانند بیشترین بهره را ببرند.

Mostafa وب‌سایت

نظرات بسته شده است.