منوی دسته بندی

خدمت رسانی دستگاه های تابعه وزارت کار در سیستان و بلوچستان به زوار اربعین حسینی

دبیر ستاد اربعین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: دستگاه های تابعه وزارت متبوع با تمام توان برای خدمت رسانی به زوار اربعین امام حسین ( ع ) آماده هستند.

به گزارش ایسنا؛ محمد اُکاتی افزود: پیاده روی اربعین امروز مرزهای جغرافیایی را در نوردیده و به عنوان نماد حب ورزی به اهل بیت ( علیهم السلام) بویژه حضرت ابا عبدالله در بین مسلمانان و غیرمسلمانان شناخته می‌شود.

وی از اربعین حسینی بعنوان یک موضوع جریان ساز در بین همه ادیان یاد کرد و افزود: پس از وقفه ای دو ساله بدلیل شیوع کرونا، بار دیگر مرزهای شرقی ایران اسلامی پذیرای زوار پاکستانی اربعین امام حسین ( ع ) است.

دبیر ستاد اربعین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: بنا به تاکید ستاد مرکزی اربعین وزارت متبوع، ستاد استانی اربعین با هماهنگی و هم افزایی دستگاه ها و شرکت های تابعه وزارتخانه در سیستان و بلوچستان تشکیل و برای خدمت رسانی به زائران حسینی آماده هستند.

اُکاتی گفت: برنامه های ستاد استانی با هماهنگی ستاد مرکزی اربعین در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شکل مطلوب اجرا خواهد شد.

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی انجام شده، هر روز یکی از دستگاه های وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان در موکبی که در مرز میرجاوه بر پا شده است، به زائران حسینی خدمت ارائه می‌کنند.

دبیر ستاد اربعین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اظهار کرد: همچنین در سایر مواکب هم خدمت رسانی نظیر توزیع نذورات و خدمات درمانی به زائران ادامه دارد.

Mostafa وب‌سایت

نظرات بسته شده است.