منوی دسته بندی

خدمت رسانی دانشجویان اهل سنت به زائران اربعین

مسوول سازمان بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان گفت: نقطه حائز اهمیت در برنامه امسال بسیج دانشجویی حضور دانشجویان اهل سنت برای خدمت رسانی به زائران پاکستانی عازم اربعین در مواکب است که با توجه به آشنایی به زبان اردو خدمت رسانی به زوار را تسهیل خواهد کرد.

ابوالفضل سرگزی در گفت وگو با ایسنا- افزود: مواکب بسیج دانشجویی در سه شهر از سیستان و بلوچستان در حال خدمت رسانی به زائران پاکستانی عازم کربلای معلی هستند.

وی بیان کرد: دانشجویان بسیجی بی صبرانه مشتاق حضور زائران پاکستانی هستند و آمادگی لازم برای پذیرایی از این عزیزان فراهم شده است.

مسوول سازمان بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: ما برای استقبال از زائران در شهر ایرانشهر میزبان زائرانی هستیم که از مرز ریمدان به کربلای معلی مشرف می‌شوند.

وی افزود: همچنین یک موکب پذیرایی در نقطه مرزی میرجاوه مستقر شده که پذیرای آن دسته از زائران عزیزی است که از آن نقطه وارد سیستان و بلوچستان می‌شوند.

سرگزی گفت: یک زائر سرا هم با ظرفیت پذیرش ۷۰۰ نفر بصورت شبانه روزی در محل اردوگاه شهید مطهری در شهر زاهدان آماده سازی شده که برنامه آن از چند هفته قبل صورت گرفته بود.

وی تاکید کرد: نقطه حائز اهمیت در برنامه امسال بسیج دانشجویی حضور دانشجویان اهل سنت در این مواکب است که با توجه به آشنایی به زبان اردو خدمت رسانی به زوار را تسهیل خواهد کرد.

مسوول سازمان بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: امسال شاهد حضور و رغبت در بین شیعه و سنی، جوان و پیر جهت خدمت به زوار حسینی در استان هستیم.

Mostafa وب‌سایت

نظرات بسته شده است.