منوی دسته بندی

۱۰۰ خادم مردمی در حال خدمت رسانی به زوار پاکستانی هستند

مسئول موکب مردمی به وقت حسین شهرستان زاهدان گفت: خدمات ارائه شده به زوار شامل خدمات فرهنگی، بهداشتی، اطعام و … هست که بیشتر هزینه های صورت گرفته از طریق خیرین مردمی فراهم شده است.

به گزارش عصرهامون، مهدی رستگار مسئول موکب مردمی به وقت حسین شهرستان زاهدان ضمن ابراز خرسندی از خدمت رسانی به زوار امام حسین علیه السلام اظهار داشت: موکب مردمی «به وقت حسین» متشکل از حدود صد نفر خادم مردمی خواهر و برادر در حال خدمت رسانی به زائرین هستند.

وی افزود: خدمات ارائه شده به زوار شامل خدمات فرهنگی، بهداشتی، اطعام و … هست که بیشتر هزینه های صورت گرفته از طریق خیرین مردمی فراهم شده است.

رستگار تاکید کرد: عمده هدف اقدامات موکب مردمی «به وقت حسین» فراهم آوردن شرایط لازم جهت مشارکت مردمی در استان سیستان و بلوچستان برای خدمت به زائرین می باشد.

مسئول موکب مردمی به وقت حسین شهرستان زاهدان تاکید کرد: تعمیق فرهنگ ناب حسینی و شعار ما ملت امام حسین در استان سیستان و بلوچستان پیشرفت چشمگیری داشته اما هنوز جای دارد تا گسترده تر شود.

وی خاطرنشان کرد: شوق خدمت رسانی به مردم در میان مردم سیستان و بلوچستان بسیار زیاد است و ما تلاش می‌کنیم تا بتوانیم محلی برای ارائه خدمات باشیم.

Mostafa وب‌سایت

نظرات بسته شده است.