آموزش زبان اردو

  • Posted by: seraj
  • 2019-10-15

آموزش زبان اردو

ملت ایران و پاکستان، روزی در تاریخ همگی عضوی از یک کشور پهناور بودند طبیعتا ارتباطات فرهنگی و قومی دو ملت در روزگاران کهن بسیار بیشتر از زمانه کنونی بوده است. بالاخره تاریخ به نحو دیگری رقم خورد و این ملت یکپارچه و مسلمان را از یکدیگر جدا کرد؛ اما همسایگی و ارتباطات قومی، مذهبی و ملی مردم دو کشور همواره برقرار است لذا ضرورت دارد تا جهت برقراری ارتباطات مردمی و فرهنگی و تقویت پایه های اجتماعی، مردم دوکشور به زبان رسمی یکدیگر آشنایی داشته باشند و از طریق آن بتوانند پیام خود را به یکدیگر برسانند.

با توجه به فرصتی که اربعین حسینی برای دو ملت ایجاد کرده و رفت و آمد خصوصا ملت مسلمان پاکستان به ایران بیشتر از پیش شده است فهم زبان اردو می تواند بستر برقراری ارتباط مردمان دو کشور را تقویت نماید.

ستاد مردمی اربعین حسینی استان سیستان و بلوچستان در جهت برطرف ساختن این خلا فرهنگی و اجتماعی مردم استان، اقدام به برگزاری کلاس های آموزش زبان اردو کرده است. این آموزش ها در دو سطح عمومی و تخصصی برای کلیه علاقه مندان به فراگیری این زبان برگزار خواهد شد.

کلیه علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام تا تاریخ ۹۸٫۰۸٫۲۴ نام و نام خانوادگی خود را به همراه (#اردو) به شماره ۵۰۰۰۱۰۰۰۳۶۳۲۰ پیامک نمایند.

ضمنا تاریخ و کیفیت برگزاری کلاس ها پس از تکمیل ثبت نام به اطلاع ثبت نام کنندگان خواهد رسید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *