بازدید حجت الاسلام آقاطهرانی از مواکب استان

  • Posted by: seraj
  • 2019-10-07

بازدید حجت الاسلام آقاطهرانی از مواکب استان

بازدید بارانی حجت الاسلام دکتر مرتضی آقاطهرانی از مواکب اسکان زائران اربعینی پاکستان در زاهدان که با استقبال پرشور زوار همراه بود.

حجت الاسلام مرتضی آقا تهرانی که به زاهدان سفر کرده بود در حاشیه بازدید از موکب های خدمت رسانی به زوار پاکستانی اربعین گفت: خدمت به زائر امام حسین(ع) اجر و ثواب بسیار بالایی دارد که دستیابی به آن نیز لیاقت و افتخاری عظیم است.

وی افزود: زائران پاکستانی از راه های دور و با پیمون مسیرهای بسیار سخت و طاقت فرسا پس از چندین روز خود را به مرز میرجاوه می رسانند و زمانی که با روی خوش و استقبال مردم سیستان وبلوچستان مواجه می شوند تمام مشکلات را از یاد می برند.

وی تاکید کرد: توسط ستاد مردمی اربعین سیستان وبلوچستان خدمات 6 گانه خوبی به زوار پاکستانی ارائه می شود اما میطلبد تا این حرکت سال به سال گسترش یافته و توسعه یابد که در این میان نقش مردم بسیار پررنگ و جدی است.

این استاد اخلاق بیان کرد: کسانی که به این زائران خدمت می کنند نیز با خدای خود معامله کرده اند که این کار آنها در پرونده اعمالشان ثبت خواهد شد. خادمان این استان هم باید با اخلاق حسنه و حسن رفتار میزبانان خوبی برای این زوار باشند.

شایان ذکر است حجت الاسلام آقاتهرانی از نزدیک با برخی از زوار نیز دیدار و گفتگو کرد. حضور بر سر مزار شهید گمنام و بازدید از نحوه پذیرایی و خدمت رسانی به زائران پاکستانی از دیگر برنامه های وی بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *